زبان زبان

وبلاگ‌ها وبلاگ‌ها

« بازگشت

Vietnam hotel research

انجام تحقیقات هتل در شبکه به دنبال نه تنها برای ارزان ترین نرخ بلکه با توجه به امکانات و خدمات فراهم شده, محل, مراجع ممکن است از افراد دیگر. راهنمای سفر ویتنام همچنین می توانید برای انتخاب هتل ها در ویتنام که شما با توجه به بهترین بسیار مفید باشد. به همان اندازه انعطاف پذیر با برنامه سفر خود را که ممکن است. مثلا, هتل ها کلاس کسب و کار اغلب نرخ تعطیلات پایین تر.
به محض این که شما این سایت متعلق به اتاق(بازدید کنندگان) اینترنتی با Đặt khách sạn, سند تمام اطلاعات در مورد هتل (بازدید کنندگان). ساده ترین راه این است که کل صفحه را از روی صفحه نمایش کامپیوتر خود چاپ کنید تا بیانیه ای روشن داشته باشید که می توانید به عنوان مدرک در مورد اشتباه یا نادرست وارد کردن اطلاعات خود توسط یک کارمند هتل استفاده کنید. یک کپی با شما, یکی دیگر برای بستگان خود را به طوری که می دانند چه وقت و جایی که شما در حال رفتن به ماندن به طوری که می تواند شما را در موارد اضطراری تماس.
هنگام چک کردن در
یادگیری مناسب چک در و چک کردن بار. اعلام امکانات و خدمات هتل فراهم می کند. جهت بپرسید, یک نقشه محلی. یک کارت با نام هتل, نشانی و شماره تلفن بنابراین شما می توانید به یک راننده تاکسی یا یک رهگذر در خیابان نشان می دهد اگر شما از دست داده.
برخی از هتل ها ممکن است خدمات اضافی است که شما ممکن است بدانید در مورد مگر اینکه شما بخواهید فراهم می کند:
- خدمات خشکشویی,
- خشک کن مو,
- مبدل های ولتاژ / مبدل,
- خدمات روزنامه,
- وعده های غذایی تکمیلی,
- دسترسی به دستگاه فکس, دستگاه کپی, چاپگر, کامپیوتر, اتصال به اینترنت,
- تلویزیون کابلی, فیلم اجاره, بازی های کامپیوتری,
- تخت قابل حمل بچه قندهای گیاهی,
- خدمات شاتل مکمل به فرودگاه,
- اجاره امن برای پول خود را, جواهرات و اشیای قیمتی, اسناد,
- هزینه دسترسی به تلفن,
- هزینه برای استفاده از مینی بار,
- تورهای, گشت و گذار.
ایمنی باید یک اولویت برای همه و شما را به برخی از اقدامات احتیاطی. ما یک صفحه کاملا جداگانه اختصاص داده شده به سفر ایمنی از جمله اقدامات ایمنی هتل بنابراین ما این بخش در اینجا جست و خیز. هنگامی که شما بیرون رفتن برای روز, ترک کلید خود را در میز پذیرش. اعلام زمان بسته شدن. برخی از هتل ها قفل کردن در شب و شما انتظار می رود برای حفظ کلید اگر شما اقامت در اواخر.
قبل از ترک هتل خود را
اتمام اتاق خود را برای اقلام چپ پشت. اگر شما نیاز به زمان اضافی برای ماندن بیش از زمان چک کردن به طور منظم (معمولا از محدوده 11 صبح تا 2 پ.متر), یک درخواست در پیش و یا هتل ممکن است به شما یک شب اضافی شارژ.
بعدی
دیدگاه‌ها